Meble kuchenne na wymiar

W każdym domu jest takie pomieszczenie, które stanowi nie tylko jego serce, ale również miejsce spotkań całej rodziny. Dlatego ważne, aby było ono urządzone w sposób przemyślany i dostosowany do konkretnych oczekiwań.

Meble kuchenne na wymiar, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu, to rozwiązania przede wszystkim funkcjonalne i solidnie wykonane. Ich największą zaletą jest zastosowanie praktycznych systemów samodomykania, a także sprawdzonych pod względem jakości prowadnic oraz okuć z dożywotnią gwarancją. Dodatkowo oferujemy meble na wymiar o następujących frontach:

  • drewnianych,
  • lakierowanych z połyskiem,
  • fornirowanych,
  • szklanych,
  • MDF (w wersji z połyskiem lub foliowanych PCV).

Za sprawą dostępności mebli o kilkudziesięciu różnych wzorach oraz wersjach kolorystycznych, jesteśmy w stanie zaoferować naszych Klientom kuchnie na wymiar, które będą w pełni dopasowane do Twoich potrzeb - zarówno pod względem rozmieszczenia poszczególnych szafek, jak i stylu aranżacyjnego. Dzięki temu, nasi Klienci mają możliwość stworzenia projektu o całkowicie indywidualnym charakterze. Boisz się, że nie poradzisz sobie z przygotowaniem projektu? Z przyjemnością pomożemy Ci w tym skomplikowanym przedsięwzięciu - doradzimy w kwestii doboru szafek, oświetlenia, okuć czy frontów. Następnie na podstawie przygotowanego projektu bądź przekazanych wizualizacji i wymiarów, bezpłatnie dokonamy wstępnej wyceny całej kuchni.

Zapewniamy transport mebli kuchennych wraz z ich fachowym montażem. Wszelkie szczegóły korzystania z naszej oferty oraz realizacji zamówienia, są ustalane indywidualnie z Klientem.